پیام فرستادن
Yixing bluwat chemicals co.,ltd
محصولات
اخبار
صفحه اصلی >

چین Yixing bluwat chemicals co.,ltd اخبار شرکت

2024

04/18

به ما در نمایشگاه واترکس ملحق شو

  ما خوشحالیم که اعلام کنیم که ما، تولید کننده ی پیشرو مواد شیمیایی تصفیه آب از چین، به نمایشگاه واترکس در مصر می رویم!   به غرفه ما مراجعه کنید تا کشف کنید که چگونه می توانیم به شما در دستیابی به آب تمیزتر و آینده سبز تر کمک کنیم. تیم ما مشتاق است تا شما را ملاقات کند و کشف کند که چگونه محصولات ما می توانند از کسب و کار شما بهره مند شوند.   تاریخ: 28 تا 30 آوریل محل برگزاری: مرکز نمایشگاه بین المللی مصر (EIEC) ، کاریو "بوت" C20   در مورد نمایشگاه واترکس: بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس فناوری آب و فاضلاب در منطقه MEA   در مورد مواد شیمیایی بلوات: بلو وات کیمیا به عنوان یک تولید کننده با تجربه و قابل اعتماد مواد شیمیایی تصفیه آب شناخته شده است. آنها بیش از 20 سال تجربه در صنعت دارند.ارائه محصولات با کیفیت بالا برای تصفیه آب به طور موثر.   محصولات اصلی Bluwat: عامل رنگ آمیزی آب، پلی آکریلامید، PAC، Polydadmac ((با شناخت NSF) ، پلی آمین، کلرو هیدرات آلومینیوم ((با شناخت NSF)).    

2024

04/17

بیایید به نمایشگاه WETEX دبی بیایید

  ما خوشحالیم که شما را به بازدید از غرفه ما در نمایشگاه WETEX 2023 دعوت می کنیم، نمایشگاه برتر آب، انرژی، فناوری و محیط زیست در دبی، امارات متحده عربی.   تاریخ: 15-17 نوامبر 2023 محل: مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) بوت: 6E30   چرا از نمایشگاه WETEX بازدید می کنید؟ فرصت های کسب و کار خود را در سایر منابع انرژی تجدید پذیر، تولید برق، نفت و گاز، آب،و محیط زیست بخش های صنعتی از طریق دوبی نمایشگاه خورشیدی با نمایشگاه WETEX و اولین کنفرانس خورشیدی خاورمیانه و شمال آفریقا. به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها و تخصص با نمایشگران ملی و چند ملیتی از بسته های حمایت مالی برای رسانه ها و بازاریابی بهره مند شوید. این فرصت برای شبکه سازی با تصمیم گیرندگان دولتی، رهبران کسب و کار، سرمایه گذاران و هیئت های کشور از سراسر جهان است. يه جاي مناسب براي ملاقات با اعضاي سازمان هاي مشهور بين المللي یک رسانه مقرون به صرفه و هدفمند برای دیدار با تصمیم گیرندگان سطح بالا. دسترسی بی نظیر برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به متخصصان مهم محیط زیست، کارشناسان آب و انرژی این فرصت برای تجدید و تأیید مجدد ارتباطات در یک محیط بزرگ کنفرانس و نمایشگاه است. استفاده از فرصت ها در دبی، مرکز منطقه برای امور مالی، کسب و کار و گردشگری   چرا از بلوات بوت بازدید می کنیم؟ بلووات یک سازنده مشهور مواد شیمیایی تصفیه آب است. ما طیف گسترده ای از مواد شیمیایی تصفیه آب، فلکولانس ها و کوگولانس ها، مواد رنگ آمیزی آب، کلراید پلی آلومینیوم، پلی آمین، پلی دامک و غیره را تولید می کنیم. راه حل های سفارشی: محصولات ما طراحی شده اند تا متناسب با نیازهای خاص شما باشند.و ما با هم کار می کنیم تا بهترین راه حل را برای نیازهای شما پیدا کنیم.   بیایید با هم راه را برای راه حل های پایدار و موثر تصفیه آب هموار کنیم.   ما مشتاقانه منتظر خوشامدگويي شما در غرفه ما در نمایشگاه WETEX هستیم.    

2023

10/23

تصفیه فاضلاب از پروفایل آلومینیوم

فاضلاب پروفایل آلومینیومی به فاضلاب تولید شده در طول فرآیند تولید پروفایل های آلومینیومی اشاره دارد. این فاضلاب به طور معمول حاوی آلاینده های مختلف است،از جمله ذرات آلومینیوم، روغن ها، مواد شیمیایی باقی مانده و سایر ناخالصی ها.   روش های مختلفی برای تصفیه فاضلاب پروفایل آلومینیوم وجود دارد: روش بارندگی: این یک روش رایج تصفیه فاضلاب است که شامل افزودن کوگولانت های شیمیایی به جمع آوری ذرات جامد معلق و ناخالصی ها در فاضلاب است.اجازه می دهد تا آنها را در پایین برای جدایی قرار می دهند. جداسازی سانتریفیوژ: سانتریفیوژ برای جدا کردن فاضلاب به مایعات روشن شده و لجن استفاده می شود.با حذف ناخالصی های سبک تر از مایع روشن شده برای کاهش ناخالصی های موجود در آب فاضلاب. درمان بیولوژیکی: می توان از فرآیندهای بیولوژیکی مانند لجن فعال یا فیلترهای بیولوژیکی برای تجزیه مواد آلی و تجزیه آن به مواد ایمن تر استفاده کرد. جدایی غشا: فن آوری های مختلف غشا مانند میکروفیلتراسیون، فوق فیلتراسیون یا آسموز معکوس می تواند برای فیلتر و جدا کردن ناخالصی های حل شده و ذرات ظریف از فاضلاب استفاده شود. درمان شیمیایی: برخی از فاضلاب خاص ممکن است نیاز به درمان های شیمیایی سفارشی برای حذف آلاینده های خاص داشته باشند، معمولاً بر اساس ترکیب خاص فاضلاب.   آزمايشگاه بلوايت با درمان شيميايي آب هاي فاضلاب آلومينيومي رو امتحان کرد   گام اول: افزودن ماده پاک کننده رنگ با آب مرحله ۲: افزودن کلرید پلی آلومینیوم مرحله سوم: pH را به 7-8 تنظیم کنید مرحله ۴: افزودن پلی آکریلامید   همانطور که می بینید، 99 درصد رنگ و مواد جامد معلق برداشته شده است.   اگر شما هم مشکل داريد در درمان پروفيل آلومينيوم، اين راه حل را امتحان کنيد، ما دوست داريم نظرات شما را بشنويم!

2023

10/20

یک دیدار موفق در ECWATECH روسیه 2023

ما به عنوان نمایشگرها، از تجربه اخیر خود در نمایشگاه ECWATECH در روسیه خوشحالیم.این رویداد یک پلت فرم استثنایی برای ما برای ارتباط با مشتریان جدید و قدیمی بود، و ما از بازخورد مثبت و تأییدیه ای که دریافت کردیم خوشحال هستیم.   ملاقات دوباره با مشتریان وفادار ما، نقطه ي اوج واقعي اين رویداد بود.حمایت و قدردانی مداوم آنها از محصولات و شرکت ما ما را با شادی و قدردانی بی نهایت پر کرد. اعتماد آنها به پیشنهادات ما ما را به بهبود و نوآوری مداوم تحریک می کند،اطمینان از اینکه ما انتظارات آنها را در هر راه ممکن برآورده و فراتر می بریم.   بعلاوه، ما به همان اندازه از فرصت هایی که در آینده با مشتریان جدید ما پیش رو هستند هیجان زده هستیم.فرصت معرفی محصولات و خدمات با کیفیت بالا ما یک چشم انداز است که ما با اشتیاق انتظار داریم.و ECWATECH ما را با یک بستر ایده آل برای انجام این کار فراهم کرد.   ممنون که بخشی از سفر ما هستید برای پیشرفت های هیجان انگیز بیشتری از شرکت شیمیایی بلوات منتظر بمانید

2023

09/20

به بازدید از غرفه ما در نمایشگاه Indo Water 2023 خوش آمدید

درود از Bluwat Chemicals!   ما مشتاقیم که از شما دعوت کنیم تا در نمایشگاه آتی Indo Water 2023 به ما بپیوندید، جایی که ما آخرین پیشرفت های خود را در زمینه مواد شیمیایی تصفیه آب و راه حل ها به نمایش خواهیم گذاشت.   جزئیات رویداد: نمایشگاه:آب هند 2023 تاریخ:30 اوت - 1 سپتامبر 2023 غرفه:BD 30، سالن C محل:JIEXPO KEMAYORAN جاکارتا، اندونزی   چرا از نمایشگاه Indo Water 2023 بازدید کنید؟ این نمایشگاه معمولاً دارای طیف گسترده‌ای از نمایشگاه‌ها، سمینارها، کارگاه‌ها و ارائه‌هایی است که موضوعاتی مانند تامین آب و فاضلاب، تصفیه فاضلاب، نظارت بر کیفیت آب، زیرساخت‌های آب، حفاظت از آب و آخرین پیشرفت‌ها در فناوری‌های مرتبط با آب را پوشش می‌دهد.هدف آن رسیدگی به چالش‌های کمبود آب، آلودگی و مدیریت در اندونزی و منطقه وسیع‌تر آسیای جنوب شرقی است.   چرا از غرفه Bluwat دیدن کنید؟ Bluwat یک تولید کننده مشهور مواد شیمیایی تصفیه آب است. ما طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی تصفیه آب، لخته‌سازها و منعقدکننده‌ها، عامل رنگ‌آمیزی آب، پلی‌آلومینیوم کلرید، پلی‌آمین، پلی دادماک و غیره را تولید می‌کنیم. راه حل های متناسب: محصولات ما به گونه ای طراحی شده اند که برای نیازهای خاص شما قابل تنظیم باشند.چالش های خود را با تیم آگاه ما در میان بگذارید و ما با هم کار خواهیم کرد تا بهترین راه حل را برای نیازهای شما پیدا کنیم.     بیایید با هم راه را برای راه حل های پایدار و موثر تصفیه آب هموار کنیم. ما مشتاقانه منتظر استقبال شما در غرفه خود در Indo Water 2023 هستیم!  

2023

08/09

با دئودورانت میکروبی طبیعی ما با بوی نامطبوع خداحافظی کنید

توضیحات محصول دئودورانت: این محصول نسل جدیدی از دئودورانت ها و رفع بوهای میکروبی است که از انواع میکروارگانیسم ها مانند پروبیوتیک ها، لاکتوباسیلوس ها و اکتینومیست ها تشکیل شده است.دئودورانت میکروبی از استخراج میکروبی پیشرفته و فناوری تخمیر مخلوط استفاده می کند و حاوی تعداد زیادی باکتری مفید و متابولیت های بسیار فعال است.این می تواند منابع بو را تجزیه و تبدیل کند، به طور موثر مواد آلی را در منابع بو تجزیه کند، محتوای آمونیاک و نیتروژن را کاهش دهد و به طور قابل توجهی بوها را حذف کند.همچنین می تواند به طور موثری از عود بوها جلوگیری کند.آزمایشات نشان داده است که این محصول می تواند 96 درصد آمونیاک و 90 درصد سولفید هیدروژن را حذف کند و به طور موثر غلظت بو را کاهش دهد.   دامنه کاربرد: این محصول برای مکان هایی که بو تولید می کنند مانند کارخانه های شیمیایی، کارخانه های داروسازی، تصفیه خانه های زباله آشپزخانه، کشتارگاه ها، کارخانه های تولید محصولات سویا، مزارع پرورش، تصفیه خانه های فاضلاب، ایستگاه های انتقال زباله و تصفیه خانه های زباله مناسب است.   کارکرد: 1. ترویج تجزیه آلاینده های آلی، کاهش BOD و COD، و تصفیه کیفیت آب. 2. بهبود ظرفیت تصفیه سیستم های تصفیه فاضلاب. 3. از بین بردن بوهای محیطی و جلوگیری از رشد پاتوژن های مضر. 4. کمپوست سازی زباله های آلی برای بازیافت منابع و کاهش آلودگی محیط زیست. 5. کاهش بوهای محیط و تمیز کردن بوی لوله فاضلاب. استفاده: اسپری دئودورانت (برای درمان بو در مناطق باز) به عنوان مثال، در یک محل دفن زباله، یک دستگاه اسپری را در بالای گودال زباله نصب کنید و محلول کار دئودورانت میکروبی را هر روز روی زباله های ریخته شده اسپری کنید. اسپری دئودورانت (برای تصفیه بوی گازهای زائد صنعتی و خانگی) به عنوان مثال، در کارخانه کاغذسازی، پس از جمع آوری گازهای زائد صنعتی، از برج اسپری برای رفع بو استفاده کنید.بسته به ترکیب بو، می توان یک برج اسپری چند مرحله ای برای حذف بو انتخاب کرد.فرآیند خاص با توجه به شرایط سایت توسط پرسنل فنی تعیین می شود.محلول کاری این محصول را می توان به آب در گردش در برج اسپری اضافه کرد و مقدار اضافه شده را می توان با توجه به حجم هوا و غلظت بو تنظیم کرد. اسپری دئودورانت (برای رفع بو در مکان ها) به عنوان مثال، در کشتارگاه، محصول را به نسبت 10 تا 50 بار رقیق کنید و مستقیماً روی منبع بو و در محلی که بو شدید است اسپری کنید.فرکانس پاشش را می توان با توجه به شرایط محل تنظیم کرد. افزودن مستقیم به فاضلاب برای بو زدایی (مناسب فاضلاب و آب سیاه و بدبو) به عنوان مثال، در یک تصفیه خانه فاضلاب، دئودورانت میکروبی را با نسبت مشخصی به استخر فاضلاب (استخر بیوشیمیایی) اضافه کنید، که می تواند به طور موثری محتوای آلی را کاهش دهد و بوها را از بین ببرد. ذخیره سازی و بسته بندی: محصول را در جای خنک و تاریک با ماندگاری شش ماه نگهداری کنید. این محصول در بشکه های پلاستیکی 25 کیلوگرمی و یا بر اساس نیاز مشتری بسته بندی می شود.    

2023

05/04

تصفیه شیمیایی فاضلاب آبزی پروری

فاضلاب آبزی پروری معمولاً از سطوح بالایی از مواد مغذی، مواد جامد معلق، مواد طبیعی محلول، آمونیاک و مواد نیتروژن دار تشکیل شده است که در صورت عدم رسیدگی مناسب می تواند خطر زیست محیطی قابل توجهی را ایجاد کند.   تخلیه فاضلاب آبزی پروری بدون تصفیه به بدنه های آبی می تواند باعث اتروفیکاسیون، کمبود اکسیژن محلول و رشد شکوفه های جلبکی مضر شود.همچنین می تواند پاتوژن ها و انگل ها را وارد محیط کند که می تواند برای سلامت انسان و حیوانات مضر باشد.   تصفیه شیمیایی یکی از روش های موثر برای تصفیه فاضلاب آبزی پروری است.   ما یک آزمایش شیشه تصفیه فاضلاب را در آزمایشگاه بلوات انجام می دهیم.   مرحله 1: برای خلاص شدن از شر رنگ فاضلاب، ماده رنگ‌آمیزی آب را اضافه کنید   مرحله 2: اضافه کردن پلی آلومینیوم کلرید برای کاهش اثرات بار ذرات معلق و باعث جمع شدن آنها به یکدیگر   مرحله 3: pH را روی 7-8 تنظیم کنید تا آلاینده ها از بین بروند.   مرحله 4: پلی آکریل آمید را برای آگلومره کردن ذرات معلق اضافه کنید.   مرحله 5: اجازه دهید مخلوط مدت زمان مشخصی را انتخاب کند، معمولاً 30 دقیقه تا 1 ساعت، تا مواد جامد معلق در کف ظرف ته نشین شوند.     درباره عامل رنگ‌آمیزی آب، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://mao.ecer.com/test/waterpurifyingchemicals.com/sale-36864495-bwd-01-chemicals-used-in-stp-plant-water-decoloring-agent-polymers- color-remove-clarification.html   درباره پلی‌آلومینیوم کلراید، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://mao.ecer.com/test/waterpurifyingchemicals.com/sale-37285702-pac-chemicals-coagulation-in-water-purification-polyaluminium-chloride.html   درباره پلی آکریل آمید، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://mao.ecer.com/test/waterpurifyingchemicals.com/sale-36866898-cationic-anionic-and-nonionic-sludge-dewatering-polymer-which-the-best-for- لجن-آب گیری.html   Bluwat Chemical تولید کننده پیشرو مواد شیمیایی تصفیه آب و ارائه دهنده راه حل های تصفیه آب است.   خوش آمدید با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر.      

2023

04/10

1 2 3 4